UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI 120. ROCZNICY POWSTANIA SZKOŁY oraz BAL ABSOLWENTÓW zostają ODWOŁANE!!!

W związku z pandemią zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane uroczystości i imprezy związane
z Jubileuszem 120-lecia szkoły.

Planowana na 20 czerwca 2020 r. centralna uroczystość nie odbędzie się. Jeżeli sytuacja na to pozwoli, odbędzie się ona w innym czasie i innej formule. Rozwiązaniu ulega powołany Komitet Honorowy obchodów jubileuszu. Członkom Komitetu dziękujemy za wyrażenie zgody na uczestnictwo w nim.

Odwołany zostaje Bal Absolwentów planowany na 20 czerwca 2020 r.  Wszystkim Państwu, którzy dokonali wpłat na ten cel będziemy w miesiącu maju sukcesywnie zwracać wniesioną opłatę na rachunki bankowe, z których wpłaty zostały dokonane. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Nie odbędą się również inne planowane i reklamowane imprezy towarzyszące.

Pragniemy natomiast sfinalizować wydanie wspomnień absolwentów, o czym niezwłocznie powiadomimy, kiedy tylko publikacja ukaże się drukiem.

Społeczność I LO

im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy