LICEALIADA 2022/2023 ROZPOCZĘTA

W dniu 27.09.20022 r. dziewczęta i chłopcy z naszej Szkoły wzięli udział w lekkoatletycznych zawodach w Mielcu, wśród konkurencji z jakimi mierzyli się zawodnicy było: biegi na 100m, 200m, 400m, 800m, 1500, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem. Do składu dziewcząt zakwalifikowały się: klasa 1C: Klaudia Kłusek, Natalia Kusibab, Stasicka Anna, Wałaszek Klaudia, klasa 1B: Piekarczyk Emilia, klasa 1F Julita Monsiel, klasa 1H Patrycja Sobczyk, klasa 3A: Nela Sasak i Eliza Wilk  Opiekę sprawował Grzegorz Mytkoś.

Drużynę chłopców reprezentowali: klasa 2c – Łukasz Kielur, Antoni Migała, Krzesimir Miś, Marcin Łuszcz, z klasy 1a – Seweryn Sanecki, z klasy 3a – Mateusz Wiercioch, Dominik Foryś, z klasy 3d – Miłosz Gaweł, Konstantinos Golfinopoulos, opiekował się drużyną chłopców Bartłomiej Szarek.

Za udział w poszczególnych konkurencjach zawodnicy otrzymywali punkty, które są sumowane i po zsumowaniu dopiero okaże się na jakiej pozycji uplasowała się drużyna. Wyniki będą umieszczone na stronie Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie. Zawody rozgrywane były na szczeblu wojewódzkim.