II Wojewódzki Konkurs „Sketchnotka z lekcji”

Celem tego konkursu jest propagowanie myślenia wizualnego jako formy wspomagania zapamiętywania, rozwijania kreatywności i umiejętności uczenia się z uwzględnieniem zróżnicowanych potrzeb uczniów, a także podnoszenie jakości nauczania i uczenia się poprzez pogłębianie kompetencji kluczowych w zakresie komunikacji niewerbalnej (wzrokowe środki przekazu).
Jury składać się będzie z wielu nauczycieli liceum w Pilźnie ze względu na interdyscyplinarność konkursu, a nadzorować jego prace będzie specjalistka w dziedzinie myślenia wizualnego pani Natalia Mikołajek – m.in. autorka bloga „Jadźka Rysuje”.

Data rozpoczęcia konkursu to 3 marca 2022 roku, a rozstrzygnięcie w 14 kwietnia 2022 roku. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów liceów ogólnokształcących z terenu województwa podkarpackiego.

Linki do strony konkursu http://petrycy.pl/wojewodzki-konkurs-sketchnotka-z-lekcji/ Znajduje się na niej formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje.