Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej rokrocznie wypada 14 października. Jest to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego.
Z tej okazji w naszym liceum odbyła się uroczysta akademia, w czasie której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Dyrektor szkoły Wiesław Ostafin składając życzenia wszystkim nauczycielom podziękował za ich trud i zaangażowanie w pracy z młodzieżą. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej grupa wychowawców otrzymała nagrody od dyrektora szkoły i innych władz oświatowych. Utalentowana młodzież  wraz z nauczycielami przygotowała piękny program artystyczny nagradzany wielokrotnie dużymi brawami.

Za wszystkie życzenia i wyrazy sympatii przekazywane w tych dniach nam - nauczycielom, serdecznie dziękujemy.

Fotorelacja - klik