Hej ogarnięci !!!

ZMIANA TERMINU FINAŁU I WYNIKI I ETAPU XXIII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Do udziału w konkursie, który odbył się 10 grudnia 2019r,  zgłosiło się 30 szkół z powiatu dębickiego.  W etapie pierwszym wzięło udział ponad  90 uczniów.  Spośród nich do finału zostało zakwalifikowane 50 osób. 

 

Nr

Imię i Nazwisko

Szkoła

Nauczyciel

1.

Bartuzi Krzysztof

PSP w Pilźnie

Joanna Ryba, Izabela Kłusek

2.

Batko Dominik

SP nr 1 w Jodłowej

Zofia Szarkowicz

3.

Bednarczyk Wiktoria

SP nr 5 w Dębicy

Joanna Sobczyk

4.

Bień Patryk

SP w Woli Wielkiej

Aneta Feret - Kłys

5.

Bonarek Seweryn

SP w Brzostku

Małgorzata Piekarczyk

6.

Capanda Symon

SP nr 9 w Dębicy

Alicja Poręba

7

Chłościński Cezary

SP nr 2 w Dębicy

Katarzyna Garncarska

8.

Cichowski Kamil

SP w Strzegocicach

Anna Krawiec

9.

Cynar Bartłomiej

SP nr 9 w Dębicy

Paulina Piękoś

10.

Dębski Dominik

ZS w Straszęcinie

Halina Gulis

11.

Duszlak Klaudiusz

PSP w Pustyni

Dorota Ostafin

12.

Dziedzic Daria

PSP w Zwierniku

Bożena Longosz - Wolańska

13.

Falarz Wojciech

PSP nr 11 w Dębicy

Beata Strózik

14.

Fortuna Anna

PSP w Gumniskach

Marta Chytaj

15.

Goc Nikola

PSP nr 11 w Dębicy

Agnieszka Zięba

16.

Grochola Edyta

PSP w Dobrkowie

Bernadeta Gruszka

17.

Grych Aleksandra

SP w Woli Wielkiej

Aneta Feret - Kłys

18.

Jasek Amelia

SP nr 6 w Dębicy

Halina Kolak

19.

Kitrys Kamil

PSP nr 11 w Dębicy

Agnieszka Zięba

20.

Koziński Jakub

PSP nr 11 w Dębicy

Beata Strózik

21.

Kozioł Bartosz

SP nr 2 w Dębicy

Katarzyna Garncarska

22.

Krupa Hubert

PSP w Gumniskach

Marta Chytaj

23.

Leski Jakub

PSP nr 11 w Dębicy

Teresa Kapusta

24.

Ligęzka Dominik

PSP w Gumniskach

Eugeniusz Bomba

25.

Ligęzka Maciej

PSP w Pilźnie

Izabela Kłusek

26.

Łukasik Adam

SP w Czarnej

Beata Sasak

27.

Marć Wiktoria

SP nr 5 w Dębicy

Joanna Sobczyk

28.

Modelski Robert

SP nr 9 w Dębicy

Paulina Piękoś

29.

Osak Oliwia

SP nr 9 w Dębicy

Beata Śmietana

30.

Ostrowska Liliana

SP nr 9 w Dębicy

Anna Kluczewska

31.

Parys Aleksandra

PSP nr 11 w Dębicy

Beata Strózik

31.

Pietrzycka Julia

SP w Brzostku

Małgorzata Piekarczyk

33.

Przywara Michał

SP nr 10 w Dębicy

Janina Zdeb

34.

Pyzia Tymoteusz

PSP nr 11 w Dębicy

Beata Strózik

35.

Pyziński Paweł

ZS w Podgrodziu

Agata Tarczoń

36.

Skupnik Maciej

PSP nr 11 w Dębicy

Agnieszka Zięba

37.

Sroka Dawid

SP nr 10 w Dębicy

Janina Zdeb

38.

Starck – Kaszuba Emanuel

SP nr 10 w Dębicy

Janina Zdeb

39.

Szęszoł Eryk

SP w Czarnej

Beata Sasak

40.

Szpak Klaudia

SP nr 1 w Jodłowej

Zofia Szarkowicz

41.

Ślusarczyk Szymon

ZS w Podgrodziu

Agata Tarczoń

42.

Wadas Jakub

PSP w Dobrkowie

Bernadeta Gruszka

43.

Wojciechowska Zuzanna

PSP w Zwierniku

Bożena Longosz - Wolańska

44.

Woźniak Maciej

SP w Czarnej

Marta Wilk

45.

Wójcik Kinga

SP nr 9 w Dębicy

Paulina Piękoś

46.

Wygonik Maksymilian

SP nr 6 w Dębicy

Halina Kolak

47.

Zdziarska Emilia

SP w Brzostku

Małgorzata Piekarczyk

48.

Zwinka Jakub

ZS w Straszęcinie

Halina Gulis

49.

Żurek Natalia

SP nr 6 w Dębicy

Halina Kolak

50.

Płaza Szymon

PSP w Pustyni

Dorota Ostafin

  Wszystkim konkursowiczom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na finał, który odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Władysława Jagiełły 7 lutego 2020 roku o godzinie 9.00.