Hej ogarnięci !!!

Konkurs na napisanie fraszki o zdrowiu – podsumowanie

Konkurs  został zorganizowany przez bibliotekę szkolną dla uczczenia pamięci Jana Sztaudyngera - fraszkopisarza, poety, satyryka, tłumacza, propagatora teatru lalkowego oraz byłego profesora naszej szkoły.

Pierwsze miejsce zajęła  Magdalena Kamińska (kl.3B3)  za fraszkę pt. „Na pseudomedyków”, natomiast wyróżnienia otrzymały: Klaudia Ochab (kl.1B) za fraszkę pt. „Zdrowie”, Zuzanna Rzeszutko (kl.3C3) za fraszkę  pt. „Życie bez celu”, Kornelia Wróbel (kl.1B) za fraszkępt. „Zdrowie”.

Wymienione uczennice odebrały nagrody rzeczowe - karty podarunkowe EMPIK - ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdeczne gratulacje dla Madzi, Klaudii, Zuzi i Kornelii !

 

 

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Szukaj