Radosław Cacała laureatem etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniu 14 kwietnia 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbyły się eliminacje etapu okręgowego (podkarpackiego) XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Miło nam poinformować, że uczeń klasy
I d Radosław Cacała został laureatem III miejsca
w województwie podkarpackim i tym samym zakwalifikował się do zawodów centralnych XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej to uznany w Polsce konkurs dla uczniów szkół średnich wszystkich typów
z zakresu ekologii, ochrony przyrody i środowiska oraz zagadnień społeczno-gospodarczych związanych z tą tematyką.

Na każdym etapie eliminacji od uczestników wymagana jest znajomość aktualnych doniesień związanych z ekologią i środowiskiem przyrodniczym zarówno w Polsce jak i na świecie. Finaliści i laureacie etapu centralnego otrzymują indeksy bez postępowania kwalifikacyjnego na kierunki przyrodnicze oraz związane z ochroną i kształtowaniem środowiska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.