Zapraszamy do udziału w akcji - MARCINKOWE ROGALE

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny włącza się do akcji organizowanej przez cukiernię Bassara w Dębicy - MARCINKOWE ROGALE.
Rok temu w naszej szkole udało się sprzedać 300 rogali i zebraną kwotą mogliśmy wesprzeć działalność Stowarzyszenia Z Potrzeby Serca działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy i w ten sposób pomóc Krzysiowi chorującemu na bardzo rzadką chorobę genetyczną w zakupie specjalistycznego fotelika.
W tym roku kupując przepyszne wypieki każdy z nas może pomóc w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego dla Natalii Hołoty, uczennicy Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.

Gdzie?     I LO w Dębicy, sala nr 13 (u Pani Pedagog Agnieszki Zapał Róg)
Kiedy?     9 i 10 listopad
Koszt?     mały rogalik 2.50      duży rogal 12 zł

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zakupu rogali i rogalików, aby pomóc Natalce w jej drodze po lepszą sprawność.