Dla Niepodległej !!!

Data 11 listopada - Święto  Niepodległości - to symbol walki o wolność, symbol wiary

i miłości do Ojczyzny i symbol zwycięstwa. Z tej okazji uczniowie klasy 1B przygotowali uroczystą akademię i w tematycznej  scenerii,  poprzez głęboką refleksję nad historią i współczesnością oddali szacunek wszystkim Polakom walczącym o odzyskanie niepodległości.

11 listopada 1918 r. powstało Niepodległe Państwo Polskie, ale odzyskanie niepodległości nie zamyka się wyłącznie w obszarze historii. Wolność człowieka i narodu jest  wciąż aktualnym tematem.  Wolność stale trzeba zdobywać!

Dziękujemy uczniom klasy 1B i nauczycielom-opiekunom za przygotowanie pięknej uroczystości.