Hej ogarnięci !!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego. 72 dni wolne od zajęć szkolnych!!!

 

Tradycyjnie, z okazji zakończenie roku szkolnego odbyła się Msza  Św. w intencji młodzieży i grona pedagogicznego naszego liceum. Ks. Rafał Jagoda który od 7 lat był katechetą w naszej szkole pożegnał się ze społecznością licealną ponieważ został przeniesiony na parafię do Nowego Sącza.

W czasie uroczystości w szkole dyrektor szkoły - Ludmiła Stelmach - Kołodziej dziękowała zebranym nauczycielom, uczniom i rodzicom za wspólne działania, pracę oraz sukcesy. Ważnym momentem było wręczenie świadectw i nagród uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie i pracy społecznej

Na koniec spotkania pani dyrektor życzyła zebranym wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku. 

 

Zobacz pozostałe fotografie