120 lat I LO w Dębicy – olimpiady przedmiotowe

120 - rocznica powstania szkoły to czas refleksji,  podsumowań, spotkań i licznych imprez okolicznościowych. Zaistniała sytuacja epidemiologiczna w Polsce spowodowała, że zaplanowane imprezy w zdecydowanej części zostały odwołane.
W ramach podsumowań ukazała się praca pt. „Osiągnięcia uczniów  I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły  w Dębicy w zawodach  centralnych i międzynarodowych olimpiad przedmiotowych”.
Można w niej znaleźć informacje na temat sukcesów uczniów, poznać wizerunki reprezentantów szkoły i  ich nauczycieli oraz formy doceniania sukcesów przez organizatorów i władze. Z lektury można dowiedzieć się ilu uczniów reprezentowało szkołę na zawodach centralnych i międzynarodowych olimpiad przedmiotowych, kto zdobył najwięcej tytułów olimpijskich oraz, którego nauczyciela uczniowie zdobyli najwięcej tytułów.

Zachęcamy do zapoznania się z osiągnięciami szkoły.

Publikację można znaleźć pod linkiem: OLIMPIADY