WIELKI PLEBISCYT EDUKACYJNY 2021

Dnia 02.12.2021 zamknięto I etap Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego 2021.

W województwie podkarpackim przeprowadzały go Nowiny. Patronami Plebiscytu w województwie podkarpackim są: PCEN w Rzeszowie, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki i Podkarpacki Kurator Oświaty.

W I etapie plebiscytu wybierano między innymi najlepszą szkołę w powiecie i najlepszego nauczyciela powiatu.

Z przyjemnością informujemy, że spośród 23 szkół powiatu dębickiego, które były zgłoszone do Plebiscytu, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły zdobyło I miejsce.

Miło, że w kategorii najlepszy nauczyciel szkoły ponadpodstawowej na 16 zgłoszonych kandydatur trzy to nauczyciele naszej szkoły. Zajęli miejsca od 1. do 5., i że I etap Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego 2021 w kategorii nauczyciel szkoły ponadpodstawowej wygrała Pani Agnieszka Mastaj, nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie w I LO w Dębicy.

Pani Profesor serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach Plebiscytu.