I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy ogłasza nabór dla zainteresowanych uczniów klas I, II i III na zajęcia dodatkowe z podstaw AutoCAD’a.

klas I, II i III na zajęcia dodatkowe z podstaw AutoCAD’a.

AutoCAD jest najpopularniejszą aplikacją CAD, korzystają z niej tysiące inżynierów na całym świecie.

Jeżeli wiążesz dalsze plany z wyższą uczelnią techniczną, chcesz nabyć umiejętności w zakresie podstawowych możliwości programu AutoCAD w tym mechanizmów projektowania CAD w przestrzeni dwuwymiarowej.

Chcesz poznać zastosowanie sprzętu i oprogramowanie komputerowe w projektowaniu technicznym  - CAD (ang. computer aided design)

Od stycznia 2019 r. w naszej szkole w sali komputerowej dla chętnych uczniów  będą odbywały się zajęcia z podstaw AutoCAD’a prowadzone przez mgr inż. Bartłomieja Dulowskiego - absolwenta Politechniki Krakowskiej na wydziale Budownictwa - projektanta konstrukcji budowlanych.

Zajęcia sa odpłatne

Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju nr 8 (kadry ILO)

Zainteresowanych zajęciami uczniów proszę o zgłoszanie się w sekretariacie.