OKE ogłosiła wyniki matury 2016!

We wtorek 5 lipca 2016 nasi absolwenci odebrali wyniki egzaminu dojrzałości. Średnia zdawalność w województwie podkarpackim (dane dotyczą absolwentów liceów ogólnokształcących) wynosi 88 %, w dębickich liceach 94 %, natomiast
w naszym Liceum 99,4 %.

100 % naszych absolwentów zdało egzamin pisemny tylko jednej osobie nie powiodło się
w części ustnej.

Najlepszymi tegorocznymi absolwentami są Janek Krasnoid i Małgosia Gardziel - 100% wynik uzyskali aż z 5 egzaminów. Gratulujemy!

Wśród 166 maturzystów 15 uzyskało 100% wynik z matematyki, 19 z języka angielskiego
i 1 osoba z języka rosyjskiego - na poziomie podstawowym.

Z przedmiotów rozszerzonych 100% wynik nasi absolwenci uzyskali z matematyki, języka angielskiego, geografii, biologii, chemii.

Najwyższy wynik w powiecie nasi uczniowie zdobyli również z fizyki, historii i  wos.

Z biologii i chemii uzyskaliśmy jako szkoła drugi wynik w województwie podkarpackim, z pozostałych przedmiotów wyniki uzyskane przez naszych absolwentów są również bardzo wysokie, znacznie wyższe od średnich województwa i powiatu.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia w rekrutacji na studia oraz spełnienia marzeń!