Hej ogarnięci !!!

Zawody Frisbee ultimate o Mistrzostwo Powiatu.

W dniu 4.06.2024 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach frisbee, które zostały zorganizowane w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy. Celem organizacji zawodów jest popularyzacja tej dyscypliny sportu, która nie wymaga dużego nakładu środków a daje wiele radości uczestnikom podczas gry. Drużyna I LO zajęła drugie miejsce, zostali również wyłonieni najlepsi zawodnicy za co otrzmali cenne nagrody.Skład drużyny: Jan Kurzawa 3b, Maciej Mikuła, Krzesimir Miś i Jan Struzik 3a, Seweryn Sanecki, Anna Borek i Aleksandra Buszek 2a, Mikołaj Szarek 1a.Opiekun drużyny: Bartłomiej Szarek

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4310812

Szukaj