„Dębickie Dyktando 2026” – znamy mistrzów ortografii!

W dniu 28 maja 2026r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Ortograficznego „Dębickie Dyktando 2026”. 
Wydarzenie to stanowiło wyjątkową okazję do uhonorowania mistrzów językowej poprawności w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, szkoła ponadpodstawowa oraz osoby dorosłe. W kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężyły uczennice naszej szkoły: Emilia Drąg z klasy 2B zajęła I miejsce i Emilia Tworzydło z klasy 3A zajęła  III miejsce. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy. To święto ortografii po raz kolejny udowodniło, że poprawna polszczyzna cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych!


Zakład Narzędziowy "PZL Dębica"

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
7396282

Szukaj