Hej ogarnięci !!!

Kwalifikacje do II Etapu XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Jest nam miło poinformować, że troje naszych uczniów zostało zakwalifikowanych do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Olimpiada, organizowana jest od 1985 roku dla uczniów szkół średnich przez Ligę Ochrony Przyrody. Jej celem jest szerzenie tematyki ekologicznej i przyrodniczej wśród młodzieży. Organizacja olimpiady uregulowana jest rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

W tegorocznej olimpiadzie brało udział 22 uczniów Naszego liceum, wszyscy wykazali się dobrą znajomością zagadnień ekologicznych.  Do etapu okręgowego dostali się Aleksandra Kozińska 3d (biol-chem), Anna Kloc 2c (biol-pol) oraz Dawid Sroka 1d (biol-chem).

Cieszymy się z ogromnego zainteresowania olimpiadą przez Naszą młodzież

 Oli, Ani i Dawidowi życzymy sukcesu i wytrwałości na kolejnym etapie.

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4210650

Szukaj