IV Podkarpacki Maraton Biologiczny – podsumowanie

Serdecznie dziękujemy za obecność pani Małgorzacie Rauch - Podkarpackiemu Kuratorowi Oświaty, za obecność i słowa skierowane do młodzieży. Jak sama podkreśliła "przywiodła ją ciekawość i pasja" z jaką opisał to przedsięwzięcie główny organizator i pomysłodawca dr Krzysztof Kosiński. Wierzymy, że wykłady przygotowane przez znakomitych prelegentów zaowocują i wskażą drogę dalszej edukacji maturzystom.

Dziękujemy przedstawicielowi organu prowadzącego szkołę panu Wicestaroście Adamowi Pieniążkowi, Wicestaroście Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego pani Bernadecie Frysztak, Radnej Miejskiej pani Katarzynie Rostowskiej - Machnik.

Szczególne podziękowania kierujemy do profesorów którzy zaszczycili nas swoją obecnością i przekazali uczniom potężna dawkę wiedzy!

dr hab. Teresa Noga, prof. UR

dr hab. inż. Tomasz Dudek, prof. UR

dr inż. Krzysztof Rogut, UR

dr hab. n. wet. Waldemar Grzegorzewski, prof. UR

dr hab. inż. Magdalena Hędrzak, URK

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom przybyłym na Maraton ze szkół:

- ZSZ im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie Osiedlu

- Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim,

- I Liceum Ogólnokształcące COLLEGIUM GOSTOMIANUM w Sandomierzu,

- Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie,

- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu.

Podkarpacki Maraton Biologiczny cieszy się uznaniem nie tylko wśród młodzieży i nauczycieli, ale również wśród przedsiębiorców i osób prywatnych, którzy zechcieli wspomóc finansowo to wydarzenie.

Co ciekawe, większość z tych osób to absolwenci Jagiełły lub rodzice naszych uczniów a już na pewno każda z nich docenia pracę i zaangażowanie na rzecz szkoły

Dziękujemy również za obecność podczas wykładów!

Cukiernia Bassara, ODONTIC, Telbit24, Pappas Pizza & Cafe Dębica, Restauracja Steak House, FIVE FIT Gym&Fitness, lek. wet. Pan Wojciech Bukała, Pani Agata Czerwiec – Piechota, Pani Adwokat Maria Świniuch, Pani Magdalena Pych, Pan Andrzej Reguła, Radna Pani Katarzyna Rostowska – Machnik, Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Pan Stefan Bieszczad

Oczywiście dziękujemy również Starostwu Powiatowemu w Dębicy za współfinansowanie tego projektu!

Pragniemy jeszcze podkreślić, że tegoroczna edycja została objęta patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty, patronatem naukowym Uniwersytetu Rzeszowskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz czasopisma popularnonaukowego Biologia w szkole.

DZIĘKUJEMY i do zobaczenia za rok!