"Jagiełło" to szkoła ludzi kreatywnych

Oferujemy szereg zajęć pozalekcyjnych naukowych i nienaukowych: koło teatralne – Trupa Twórcza Trufle, koło recytatorskie,  działalność wolontariatu, koła naukowe, Związek Strzelecki „Strzelec”, Forum „Jagiełło”, zajęcia sportowe, klub „Ośmiu Wspaniałych” i inne.

Organizujemy konkursy i  imprezy, realizując pomysły i oryginalne rozwiązania naszych uczniów: Słodycz pomagania, Dzień Tańca, Adopcja Serca, Dni Kultury I LO, Śpiewanie patriotyczne, Konkurs Poprawnej Polszczyzny "Z językiem polskim za pan brat", Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, Konkurs Piosenki Poetyckiej, Jagiello Cube Open, turnieje sportowe, akcje charytatywne.

W naszej szkole panuje niepowtarzalna atmosfera. Nie tylko nauka, zeszyty i praca. Ciekawe wyjazdy naukowe, integracyjne i rekreacyjne. Zabawa, śpiew, taniec, prezentacja własnych talentów. Wszystkie te ciekawe zdarzenia sprawiają, że nasza szkoła to miejsce dla każdego, znajdzie się u nas i olimpijczyk, i sportowiec, i artysta i średniak, który chce po prostu dobrze zdać maturę.