Hej ogarnięci !!!

Konkurs wymowy niemieckiej.

Miło nam poinformować, że Ewa Lauria - uczennica klasy III c wzięła udział w konkursie wymowy niemieckiej. Organizatorem konkursu "Sprich dich aus" była Katedra Germanistyki Uniwersytetu Rzeszowskiego we współpracy z Lektoratem DAAD (Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej) na UR oraz przy wsparciu Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie.
Konkurs miał charakter dwuetapowy. Finał odbył się 16.03.2024 r. w Rzeszowie. Nasza uczennica uplasowała się w pierwszej dziesiątce.
Dziękujemy Ewie za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły.
 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4186739

Szukaj