Hej ogarnięci !!!

Z nowym rokiem szkolnym

W czwartek 31 sierpnia 2023 roku dyrektor szkoły Wiesław Ostafin kończący kadencję poprowadził ostatni raz radę pedagogiczną naszego liceum. Dyrektor przekazał swoje obowiązki pani Ludmile Stelmach - Kołodziej nowej dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysłwa Jagiełły w Dębicy.

Grono pedagogiczne oraz prcownicy sekretariatu, księgowosci oraz kadr  naszej szkoły w serdecznej atmosferze  podziękowało panu dyrektorowi Wiesławowi Ostafinowi za pięć lat trudnej i owocnej pracy w liceum, a nowej pani dyrektor życzyło spokojnej i efektywnej pracy.  

 

Dyrektor L. Stelmach - Kołodziej przedstawiła wicedyrektorów szkoły  panią Agnieszkę Panek i pana Tomasza Kozioła oraz zakres ich obowiązków. Pani dyrektor, przejmując odpowiedzialność za nasze liceum, podkreśliła, że zaufanie, jakim cieszy się nasza szkoła w środowisku lokalnym jest efektem pracy jej nauczycieli. 

Życzymy powodzenia dyrekcji w nowym roku szkolnym 2023/2024. 

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4286026

Szukaj