Hej ogarnięci !!!

Półfinał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu

22. lutego 2023 r. w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Pływaniu udział wzięli i godnie reprezentowali Naszą Szkołę następujący uczniowie: Jessica Grych, Łukasz Kielur, Antoni Migała, Urszula Migała, Krzesimir Miś, Blanka Rżany, Karol Sibida, Emanuel Starck-Kaszuba, Zuzanna Wodzień, Igor Zima, Michał Żmuda. Sztafeta chłopców 6x50 m. stylem dowolnym wywalczyła 8 miejsce a na podjum dyplom odebrała Blanka za zajęcie trzeciego miejsca stylem klasycznym. Opiekę nad grupą sprawował Grzegorz Mytkoś a koordynatorem startów zawodników była p. Edyta Wilk

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209942

Szukaj