Hej ogarnięci !!!

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS DACHL – MÄRCHEN

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie organizowanym przez: Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Warszawa, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka w Warszawie oraz Polsko – Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandt`a w Warszawie. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej scenę z bajki lub baśni autora z krajów niemieckojęzycznych.


Etap szkolny wygrała Julia Pocica z klasy 1d. Ogromne brawa dla Julii i trzymamy kciuki za sukces w II etapie. Jej praca -czerwony kapturek oraz kilka innych prac naszych uczniów.
 
 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209977

Szukaj