Hej ogarnięci !!!

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego

Dominik Kurdziel z klasy I a  oraz Dawid Tomasiewicz z II azostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Alfik Matematyczny”, organizowanego pod Patronatem Politechniki Wrocławskiej i OREw ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2013/14.

 

Obaj uczniowie pani Lucyny Bączek uplasowali się na II miejscu w województwie w swoich kategoriach, wywalczając w ten sposób, poza ogromną satysfakcją, także nagrody pieniężne. Natomiast nasza szkoła w czerwcu bieżącego roku otrzyma dzięki nim wyróżnienie w postaci  Certyfikatu Szkoły Łowców Talentów.

                We wspomnianym konkursie świetnie zaprezentowali się również Jan Krasnoid z klasy  I e (wynik bardzo dobry, uczeń pani Jolanty Pietrzyk), Norbert Acedański z I a i Kamil Kryczka  z II a (obaj wynik dobry).

Więcej informacji na stronie: http://jersz.pl/contest,4,tab_68.html

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4099617

Szukaj