Hej ogarnięci !!!

Sukcesy drużynowe i indywidualne naszych uczniów na konkursie „Armia Krajowa w powiecie dębickim”

Uczniowie naszej szkoły Dominika Jarosz, Paweł Wójcik i Piotr Cebula brali udział w X edycji konkursu historycznego "Armia Krajowa w powiecie dębickim".

Wyniki konkursu zarówno indywidualne jak i zespołowe ogłoszono na uroczystym podsumowaniu konkursu, które odbyło się 3 czerwca przy leśniczówce Berdech, miejscu znanym z koncentracji oddziałów II zgrupowania AK i przygotowań do walk w czasie akcji "Burza" w 1944 roku.

 

Drużynowo uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce.Piotr Cebula uczeń klasy 1a indywidualnie zajął także 2 miejsce.
Do konkursu przygotowywała uczniów pani Ludmiła Stelmach-Kołodziej.

 

 

Laureaci konkursu oprócz nagród książkowych otrzymali możliwości wyjazdu na w całości sfinansowaną przez organizatorów wycieczkę. Wycieczka odbyła się 10 czerwca. Laureaci mieli okazje zwiedzić fort "Werner", Arboretum w Bolestraszycach oraz zamek w Krasiczynie.

 

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209954

Szukaj