Hej ogarnięci !!!

X JUBILEUSZOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ JUŻ ZA NAMI

30.01.2015

tradycyjnie w ostatni 
piątek
przed feriami zimowymi
odbył 
się w naszej szkole
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

 

Tegoroczną, jubileuszową dziesiątą edycję konkursu zdominowały piosenki w dwóch językach: angielskim oraz rosyjskim. Wykonawcy zaprezentowali pełen przegląd gatunków muzycznych, choć w odróżnieniu od lat ubiegłych zabrakło ciężkich metalowych brzmień (co prawdopodobnie z ulgą odnotowali uczący w salach w pobliżu auli.

Pierwsze miejsce zajęła Martyna Materowska z klasy 2E za przejmujące wykonanie piosenki Don`t Cry for Me Argentina z repertuaru Madonny, drugie miejsce podzielił duet pięknie wystylizowanych do piosenki Katiusza dziewcząt z 2F Karoliny Krok i Julii Jarząb oraz Adrianna Legutko z klasy 1C z piosenką Why Don`t You. Trzecie miejsce przypadło Marii Sosze z klasy 1C za wykonanie utworu This World.  Jury przyznało również nagrodę specjalną za szczególny wyraz artystyczny, która trafiła do zespołuChór Maksymilianowa za wykonanie utworu Katiusza. Zwycięzcy otrzymali z rąk pana dyrektora upominki, a wszyscy wykonawcy słodycze.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy, publiczności dziękujemy za żywiołowy doping i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie już za rok.

zobacz fotorelację

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4202379

Szukaj