Hej ogarnięci !!!

Nasz sukces w II LO

 

W Powiatowym Konkursie Poprawnej Pisowni w Języku Angielskim organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące, który odbył się 25 marca 2015 naszą szkołę reprezentowali  uczniowie: Joanna Socha (3f), Katarzyna Wójtowicz (1e) i Jan Krasnoid (2e).  Po zaciętej rywalizacji, wśród licznego grona reprezentantów z całego powiatu, pierwsze miejsce  zajęła Joasia Socha. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci gospodarzy. Zaraz za podium znalazł się Janek Krasnoid.

Gratulujemy!

Konkurs został przygotowany przez pracowników Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Dębicy.

 

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4202278

Szukaj