
| Tweet |
W dniu 24 października odbyły się zawody wojewódzkie w Straszęcinie. Naszą szkołę reprezentowały Marta Pawlus oraz Anna Maruszak. Zajęły piąte miejsce. Gratulujemy.
sprawdź swoje wiadomości o badmintonie - kliknij tu







Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025





