Hej ogarnięci !!!

Olimpiada Historyczna

W dniach 9 i 15 stycznia br. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbywały się eliminacje okręgowe XLII Olimpiady Historycznej. Do części pisemnej zakwalifikowało się siedmioro uczniów z naszej szkoły: Dominik Czech i Maria Hamela z kl. 3 c, Olga Małochleb z kl. 2 b, Natalia Uszko
z kl. 1 c, Magda Białas z klasy 2 c, Michał Puźniak z kl. 3 a. Po eliminacjach pisemnych do części ustnej zakwalifikowali się: Dominik Czech i Maria Hamela, która otrzymała ocenę bardzo dobrą i wyróżnienie za pracę. Po etapie ustnym Marysia awansowała do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się wiosną tego roku w Gdańsku.

Gratulujemy!

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4285823

Szukaj