Hej ogarnięci !!!

Ależ mają siłę!!! Gratulacje.

W dniu 18 pażdziernika na stadionie w ZSZ nr 1 w Dębicy odbyły się drużynowe i indywidualne zawody w biegach przełajowych . Naszą szkołę reprezentowały - Mazur Maja , Bieszczad Karina, Ciuchera Zofia , Piotrowska Julia, Szczepanik Julia , Chryń Maja, Mika Anna , Kot Oliwia, Tyksińska Amelia , Zalweska Julia. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce. Opiekunem grupy była Justyna Lach.

 

 

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej 
https://dbc.wroc.pl/dlibra/publication/164233
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3908661

Szukaj