Hej ogarnięci !!!

Wrócili z tarczą. Gratulujemy

W naszej szkole uczy się młodzież niezwykle inteligentna i ambitna. Dysponująca szeroką wiedzą  z różnych dziedzin nauki. Otwarta, oczytana, myśląca algorytmicznie, a kiedy tego wymaga sytuacja - kreatywnie.

Udowodnił to konkurs „  Co Gdzie Kiedy” , jego I edycja odbyła się na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 17 grudnia 2014r.  120 uczestników  reprezentowało szkoły średnie z całego województwa podkarpackiego (Rzeszów, Krosno, Jasło, Sieniawa, Dębica, Tarnobrzeg, Mielec). Zawody odbywały się w trzech etapach. Miło nam poinformować

że drużyna z naszego liceum w składzie  Aleksandra Wypasek 3a, Karolina Pietrasik 3a, Kinga Ciebień 3b, Dawid Tomasiewicz 3a,  Adrian Socha 3a, Kamil Kryczka 3a  zwyciężyła w I etapie, również w drugim etapie zajęła ex aequo pierwsze miejsce. W trzecim etapie do którego dotarło 6 drużyn po kilku dogrywkach ostatecznie nasza drużyna zajęła 4 miejsce. Gratulujemy

W zawodach brała również druga drużyna z naszego liceum w składzie: Bartosz Maziarka 2b, Norbert Acedański 2a, Dominik Kurdziel 2a, Adam Gruszecki 2b, Radosław Mzurkiewicz 2b,  Maciej Małochleb 2b.  Drużyna z klas drugich spisywała się świetnie. Zabrakło jej tylko 1 punktu aby przejść do drugiego etapu.  Członkowie drużyny obiecali sobie że w przyszłym roku staną na najwyższym podium tego konkursu.

 

                                                      :):):)

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4202186

Szukaj