Hej ogarnięci !!!

Brawo recytatorzy i soliści z Jagiełły!

14 listopada 2014r. w Domu Kultury Śnieżka odbył się Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej.

Nasza szkoła była reprezentowana przez czwórkę recytatorów: Dominikę Kaput (2e),    Julię Jarząb (2f), Paulinę Ksiażek (3g) i Jakuba Mazura (3b). Natomiast Maria Socha z 1c przy akompaniamencie Marka Bielaka (3e) zaprezentowała się w kategorii poezja śpiewana.

 

 

Jury wyróżniło aż czworo uczniów Jagiełły. Do następnego etapu, który odbędzie się 12 grudnia w Sędziszowie Małopolskim,  zakwalifikowały się Paulina Książek z 3g oraz Marysia Socha z 1c -dziewczyny uplasowały się kolejno na pierwszym i drugim miejscu, Julka  na trzecim, a wyróżnienie trafiło do Kuby.

 

W konkursie brała udział również Dominika Jarosz, uczennica klasy 3g, która, reprezentując Miejski Ośrodek Kultury, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii recytacji osób dorosłych, jednocześnie przechodząc na kolejny szczebel eliminacji.

 

 

Wszystkim uczestnikom gratujemy!

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209205

Szukaj