Hej ogarnięci !!!

Odbył się XI Konkurs Ekologiczny dla Gimnazjalistów

W dniu 24.11.2014 roku w naszej szkole odbył się XI Konkurs Ekologiczny dla Gimnazjalistów. Tegoroczna edycja konkursu obejmowała przygotowanie i obronę prezentacji multimedialnej na temat: „Ograniczenie zmian klimatu poprzez alternatywne źródła energii”.

 

 zobacz pozostałe zdjęcia z konkursu -- kliknij tu

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z gimnazjów całego powiatu: Łęk Górnych, Zawady, Stasiówki, Róży, Głowaczowej, Pustkowa, Starej Jastrząbki oraz Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Dębicy.

     Nadesłane prace konkursowe w ciekawy sposób przedstawiały tematykę ochrony środowiska na terenie kraju i powiatu. Spośród nadesłanych prac jury konkursowe wybrało 5 najlepszych merytorycznie i technicznie prezentacji, które w dniu rozstrzygnięcia konkursu przedstawiane były przez autorów na towarzyszącej konkursowi sesji ekologicznej na temat „Na ratunek ginącej przyrodzie – formy ochrony przyrody w powiecie dębickim.” Wyróżnione prace konkursowe należały do uczniów: Szymona Mazura – ucznia gimnazjum w Łękach Górnych, Maksymiliana Kusaja z gimnazjum w Zawadzie oraz Weroniki Żymuły, Patrycji Serafin i Wiktorii Mazur uczennic MG 1 w Dębicy . Po wysłuchaniu prezentacji jury konkursowe wyłoniło trójkę laureatów, która nagrodzona została nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

  Laureatami zostali:

I miejsce – Patrycja Serafin – MG 1 w Dębicy

II miejsce – Szymon Mazur – PG w Łękach Górnych

III miejsce – Weronika Żymuła – MG 1 w Dębicy

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209920

Szukaj