Hej ogarnięci !!!

Kolejny koncert charytatywny "Cała szkoła śpiewa kolędy"

Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się charytatywny koncert kolęd "Cała szkoła śpiewa kolędy". Sześć klas wzięło udział w konkursie na najlepiej zaśpiewaną i zaprezentowaną pastorałkę lub kolędę. Trzy z nich otrzymały nagrodę specjalną Dyrektora ( I e, II e, I d), a klasa II a została wyróżniona.

Podczas dwugodzinnego koncertu swoje talenty wokalne i muzyczne zaprezentowali: Adrianna Legutko i Maria Socha ( I c), Marek Bielak ( III e), Szymon Dymiński ( 3 g), Maja Hofman ( 1 e), Martyna Materowska ( 2 e), Maksymilian Nylec ( 2 a).

Środki zebrane podczas koncertu w kwocie 530 zł zostaną przeznaczone na pomoc uczniom potrzebującym w naszej szkole oraz na zakup karmy i preparatów weterynaryjnych dla bezdomnych zwierząt.

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4211024

Szukaj