Hej ogarnięci !!!

Zawody w piłce ręcznej mężczyzn

W dniu 25.10.2023 r. na hali przy Zespole Szkół Nr 2 odbyły się zawody w piłce ręcznej mężczyzn, naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Baniak Oskar, Kamil Nowicki, Bartosz Sułek z klasy 4C, Kacper Czarnawski 4D, Jakub Labak 2C, Filip Sztorc, Mikołaj Sak 1B, Antek Żybura 1F, Filip Tuchowski, Michał Samson 1D. Po ciężkiej walce i pechowych rzutach karnych udało się zdobyć  5 miejsce. Opiekunem grupy był Grzegorz Mytkoś. 

 

 

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej 
https://dbc.wroc.pl/dlibra/publication/164233
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3908619

Szukaj