Hej ogarnięci !!!

Rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej

 Miło nam poinformować, że p. dr Anna Wilczyńska, ucząca w naszej szkole historii i wiedzyo społeczeństwie uzyskała wpis na listę

 rzeczoznawców Ministerstwa Edukacji Narodowej

 (http://www.men.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2050&Itemid=292)

 w zakresie podręczników historii wszystkich typów szkół i jest jedynym czynnym zawodowo rzeczoznawcą ministerialnym z historii w Województwie Podkarpackim. Pani dr A. Wilczyńska koordynuje projekt „Matura próbna z Nowinami”, realizowany od 2010r. przez nauczycieli naszej szkoły we wspólpracy z „Gazetą Codzienną Nowiny”. Ponadto posiada na swoim koncie liczne publikacje naukowo - dydaktyczne adresowane głównie do maturzystów z historii i wiedzy o społeczeństwie.

 

Gratulujemy!