
| Tweet |
Agnieszka M. szuka kluczy które zaginęły w naszej szkole. Znalazcę prosimy o pozostawienie zguby w sekretariacie szkoły. Będzie nagroda.
Wiadomość z ostatniej chwili : klucze znaleziono !!! :)







Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025





