Hej ogarnięci !!!

Najważniejsza jest drużyna

Nie od dziś wiadomo, że najbardziej cenne w sporcie  są sukcesy drużynowe. Reprezentacje Polski w różnych dyscyplinach bardzo rzadko wracają z turniejów na tarczy. Niech wreszcie ta zła passa się skończy, a nasze narodowe reprezentacje wezmą przykład z drużyny siatkarskiej I LO w Dębicy która zdobyła puchar Starosty Dębickiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w II Turnieju Piłki Siatkowej, pod hasłem "Stop przemocy".

Podczas Powiatowego Podsumowania Osiągnięć Sportowych Starosta Dębicki pan Władysław Bielawa uroczyście wręczył wywalczony puchar.

 Wręczono wiele pucharów i dyplomów. Starosta Dębicki wyróżnił dyrektorów szkół, nauczycieli i inne osoby których pasją jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży rywalizacji sportowej.

Dla naszej szkoły najważniejszym punktem tej uroczystości było oddanie do użytku nowego wielofunkcyjnego boiska sportowego. Zapewne przyczyni się ono do powstania w naszej szkole kolejnych zwycięskich drużyn.

Tę niezmiernie miłą dla naszej szkoły uroczystość wzbogacił występ naszych szkolnych artystów pod kierunkiem pani Beaty Pocicy. Zgromadzeni goście oklaskami nagradzali ich występy.